:

Пологівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді продовжується робота щодо морального виховання молоді.
        08 лютого 2018 року фахівцями Пологівського РЦСССДМ в Пологівському професійному ліцеї проведена лекція на вказану тему.
       Кожна людина збираючись на зустріч, на роботу, одягається в чистий одяг. Ніхто не одягає брудний, та, навіть якщо він і забрудниться з часом – ми випремо його і він знову стане чистим. Не так із нашою шкірою – ніхто не може зняти її з себе, випрати від різних висипів, виразок, і знову одягнути.

     Найбільш поширеними шкірними захворюваннями є венеричні захворювання: хламідіоз, грибкові інфекції, сифіліс, гонорея, герпес, СНІД. Кожне із таких захворювань має різні симптоми, але причина їх появи одна - безладні сексуальні стосунки. Такий аморальний спосіб життя призводить до того, що людина втрачає те цінне, що так важко відновити – здоров’я. відплата за обраний неправильний спосіб життя – тяжкі захворювання. Лікування від таких захворювань коштує немало коштів.  А наслідок може бути плачевним – безпліддя, виразки, плями на тілі, шрами, яких не можна позбутися. Тоді людина почуває себе невпевненою, перебуваючи у постійній депресії.
        Однією із страшних хвороб, яка нажаль швидко забирає життя у людини є СНІД.  Україна посідає перше місце в Європі за темпами зараження СНІДом. Але чому виникла ця хвороба і серед якого осередку? З історії розвитку СНІДу відомо, що вперше СНІД був зафіксований в 1981 році, коли в різні лікарні Лос-Анжелесу, Сан-Франциско стали надходити люди нетрадиційної орієнтації із хворобами, не характерними для їх віку: рак судин, запалення легенів. Лікарі розуміли, що ці захворювання могли виникати при зниженні імунітету.
        Молоді ліцею були приведені приклади відомих суспільству людей, які самі про себе свідчили: Фредді Меркурі – помер від СНІДУ в 45 років (мав нетрадиційну орієнтацію), Ірвін Джонсон – зірка баскетболу офіційно заявляв, що був носієм ВІЛ-інфекції. Про себе він казав: «Я ніколи не цікавився чоловіками – проте в мене було дуже багато жінок. Одна з них виявилась фатальною».
        Наприкінці лекції учні ліцею брали участь у тренінгу, завдяки якому наочно могли відчути і зрозуміти як це, коли тобі повідомляють про небезпечну венеричну хворобу, і коли тест виявився негативним. Тренінг був цікавим і повчальним.