:

Спортивні новини

22.03.2014 в ДЮСШ м.Пологи відбулись змагання з волейболу районної спартакіади сільських територіальних громад. У змаганнях взяли участь 6 команд. Змагання розпочалися іграми у групах (по три команди у групі). У фінальній грі зустрілись команди Чубарівської та Чапаєвської сільських рад, які стали переможцями групового турніру. У цікавій напруженій боротьбі з рахунком 2 : 0 за партіями перемогла команда Чапаєвської сільської ради.

6- команда Басанської с/р.

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами Пологівської районної державної адміністрації та Пологівської районної ради.

Переможці змагань - команда  Чапаєвської сільської ради

20-22.03.2015 в м.Харків відбулись змагання чемпіонату України з армспорту. У складі збірної команди Запорізької області у змаганнях взяли участь вихованці пологівського армспорту Чайка Валерій та Агаєв Роман.
   У ваговій категорії до 55 кг. Р.Агаєв виборов І-е місце серед 8 учасників, а В.Чайка посів 6-е місце серед 15 учасників у ваговій категорії до 80 кг.