:
11 травня для мешканців с. Шевченкове відбулась мистецька акція «Слався, рідний Пологівський край!», яка присвячена 95-й річниці Пологівського району.
Святкування проведено на затишному подвір’ї Шевченківської школи.
З нагоди Дня пам’яті жертв політичних репресій, який в Україні відзначається 20 травня, урочистості до 95-річчя Пологівського району на території Шевченкового розпочалися покладанням квітів до пам’ятного знаку жертвам голодоморів і політичних репресій.
Мешканці села та його гості переглянули виставку робіт декоративно-прикладного мистецтва талановитих дітей території, яку присвятили 95-річчю Пологівського району.
Святкову програму відкрив зразковий аматорський хореографічний колектив «Союз» привітальним танцем.
Зі словами привітань до присутніх звернулася заступник голови райдержадміністрації І.Півень і нагородила визначених жителів території Почесними грамотами райдержадміністрації.





Тарасівський сільський голова Н.Ходус привітала жителів Шевченкового з ювілеєм Пологівського району, згадала усіх, хто плідно працював і працює на благо процвітання території.

На святі згадали історію села.
…На південному заході Пологівського краю живуть і працюють люди сіл Андріївське, Романівське, Шевченкове та Тарасівки, які всі є територією Тарасівської сільської ради.
…Село Шевченкове є маленькою Батьківщиною для понад 700 його мешканців. Воно розташоване  на  лівому  березі  річки  Мала Токмачка, за  20 км. від  районного  центру  м. Пологи. Шевченкове було засноване у 1790 році  виходцями  із  Полтавської  губернії. Спочатку  воно  називалося  Решетилівкою за назвою села, звідки прибули переселенці. Потім його перейменували на Петропавлівку – на честь Петра Павловича Задорожнього, який  був  організатором  переселення. У 1922 році  село  Петропавлівка розділили на два  населених пункти і назвали на честь великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка – Тарасівкою та Шевченковим.
…В селі в різні роки працювали дві молочно-товарні ферми, мехзагін, два сільських  клуби та бібліотека, поштове  відділення, школа, фельдшерсько-акушерський пункт,  цегельний  завод, магазин.
У сучасному селі працють: поштове відділення, приватний  магазин, 2 фермерських господарства, 7 приватних підприємств.
Медичні послуги населення території отримує у Шевченківському фельдшерсько-акушерському пункті та Тарасівській амбулаторії загальної практики сімейної медицини.
Освітні потреби молоді забезпечує Шевченківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.
Культурно-мистецькі потреби населення задовольняє сільська бібліотека; сільський клуб тимчасово не працює.
Жителі села пишаються своїм відомим земляком – Балакою Іваном Терентійовичем – українським літературознавцем, доктором філологічних наук…

В концертній програмі взяли участь колективи і окремі виконавці Пологівського РБК- Д.Асланова, І.Чорна, О.Кравчик,  Н.Самойлик, зразковий аматорський хореографічний колектив «Союз», любительське об’єднання «Файні пані», учасники художньої самодіяльності Шевченківської школи, які своїм односельцям прочитали вірші, заспівали пісень.
Мешканці села тепло зустрічали кожного виконавця.
Цим святом розпочалась низка концертів на території Тарасівської сільської ради.
Господарі території подбали про зручність відпочинку глядача і встановили додаткові посадкові місця, а також забезпечили роботу виїзної торгівлі з шашликами і морозивом.
Весело шевченківці відпочивали і на дискотеці, яку провели Я.Плетінь і Є.Курносов.
На ганку школи було зроблено фото на згадку про свято.
        

За інформацією відділу культури і туризму